Sports Illustrated: Nudíte sa?

Sports Ilustrated

Mária Šarapovová, Heidi Klum, Daniela Peštová, Cindy Crawford, Eva Herzigová, Petra Nemcová… a tak by som mohol pokračovať donekonečna. Sports Ilustrated je časopis (skôr by som povedal katalóg), ktorý sa zaoberá športom, ale popritom aj niečím, čo ešte viac dokáže rozvášniť davy fanúšikov.
Narazil som na? prvý krát, keď som si krátil chvíľu v univerzitnej knižnici. Bol to „Made in USA“ výtlačok Swimsuit Edition, ktorý bol pekne hrubý a hneď zaujal takmer celé pánske osadenstvo knižnice. Pravdupovediac niekedy zaujali viac reklamy na americké muscle cars…, ako mohli vedieť, že to budú čítať muži?
Na Slovensku sa mi výtlačok dostal pod ruku len nedávno a to zadarmo, keď bol ako príloha k časopisu Auto Motor a Šport.
Sports Illustrated veľmi dobre vie čo robí, keď raz do roka vydávajú špecializované „plavkové“ vydanie. Plavky majú oblečené svetové modelky a sú medzi nimi aj Slovenky. Ak teda nemáte čo robiť, alebo vaša polovička zhá?a plavky a potrebuje inšpiráciu, je najlepšie navštíviť ich webstránku.

Web: Sports Illustrated/Swimsuit

Podobné články: Style: Nové plavky?

3 Comments on “Sports Illustrated: Nudíte sa?

  1. Pingback: asdf.sk

  2. Hello…I Googled for eva herzigova, but found your page about Sports Illustrated: Nudíte sa?…and have to say thanks. nice read.

  3. Pingback: SESUL?K II E-ZINE | Plavky od spoločnosti Beach Bunny

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *