taking 3 ambien cr ambien 10 mg is it safe to mix oxycodone and ambien

xanax San Bernardino buy xanax online when do xanax withdrawal symptoms start

are xanax and buspirone the same xanax mg using xanax for alcohol detox

can i take endone and valium together diazepam 5mg can valium be used to treat migraines

does ambien cause vision problems buy zolpidem online ambien dea drug class

tomo tramadol y estoy embarazada purchase tramadol buy tramadol usa paypal

off propecia 2 weeks buy propecia online propecia and effects on sperm

can you take tylenol 3 and ambien buy ambien online babies born on ambien

online Lopinavir buy kaletra kaletra price

short term effects of phentermine cheap phentermine canadian online pharmacy phentermine

Riziká spojené s platením za videá

 Traffic AccidentPo správach o tom, že YouTube chystá platbu za videá, ma ihneď napadlo ako to využiť a poriadne podojiť tú americkú kravu. Človek je tvor vynaliezavý, a preto aby si prilepšil, alebo aby bol „za vodou“, často neváha robiť nezvyčajné veci.

Riziko spojené s odme?ovaním najpopulárnejších videí, je dosť veľké. Uvediem jeden príklad za všetky. Taká nahá?ačka s policajtami by určite obsadila prvé priečky, veď kto nevidel video ako uniká Porsche v Štokholme (Neviem ako sa ten film presne volá), ako keby ani nepoužíval internet. Fakt, že ľudia majú radi ilegálne veci svedčí aj popularita pretekov automobilov (Redline, Gumball), i keď pri týchto pretekoch možno o ilegalite pochybovať. Ďalším príkladom by mohlo byť ziscenovanie a nafilmovanie vykoľajenia vlaku, dopravnej nehody…, a tak by sa dalo pokračovať donekonečna.

Isteže YouTube stanoví presné pravidlá nato, za čo ne/bude platiť, aby sa vyhla zbytočným právnym prieťahom. Avšak už teraz je v „Terms of use“ viditeľné, že YouTube sa úplne zbavil zodpovednosti za obsah publikovaných videí a aj videá, ktoré porušujú autorské práva (reklamy, seriály…) budú na stránke dovtedy kým ich užívatelia neoznačia ako nevhodné, prípadne sa neprihlási niekto koho práva boli porušené a môže to aj dokázať.

Toto bolo také moje zamyslenie, k akým extrémom môže ľudská chamtivosť alebo snaha o popularitu zájsť. A v konečnom dôsledku môže dôjst aj k zániku podobných služieb.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *