Slick: Ideálny IM pre mobily

Slick, IM, ICQ, MSN, Yahoo, AIM, MSN, Google Talk, Jabber,

Najlepší Instant Messenger (IM) na mobil aký som zatiaľ mal. Slick je na rozdiel od iných programov, ktoré som používal najspoľahlivejší a ani raz sa mi nestalo, že by vypísal nejaký error. O to viac je zaujímavejší, že je zadarmo.

Podporuje všetky IM služby ako ICQ, Yahoo, AIM, MSN, Google Talk, Jabber, takže na svoje by si mal prísť každý. Ja ho využívam na ICQ. Nastavenie bola hračka a prihlásil sa na prvý pokus. Ide o plnohodnotný IM do mobilu, pretože zobrazuje smajlíkov aj z verzie ICQ 6.0, podporuje prenos súborov, históriu správ… Naviac vidíte aj to či daná osoba píše alebo nie – presne ako na počítači, funguje to aj opačne. V strede si môžete jednoducho prepínať medzi užívateľmi, s ktorými si píšete.

Naviac si môžete zobraziť aj počítadlo prenesených dát – aby ste to náhodou s prenosmi neprešvihli. Z vlastnej skúsenosti ale viem, že aj dlhý rozhovor vás nebude stáť viac ako 10 SKK (zabudnite na sms), pretože Slick „žerie“ dát naozaj minimum. Podporuje operačné systémy: Symbian S60, S60 3rd edition, UIQ, UIQ 3.0, Windows Mobile 5, 6, Pocket PC 2003, SmartPhone 2003.

K dispozícii je alfa verzia, ktorá je zadarmo a používam ju bez problémov aj ja.

Web: Lonely Cat Games/Slick

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *