nos somos a soma de todas as pessoas que conhecemos buy soma online soma bar tape

best way wean off tramadol buy tramadol no prescription farmacocinetica y farmacodinamia del tramadol pdf

can i take azithromycin while taking phentermine phentermine 37.5mg clen vs phentermine

how to get off of ambien buy ambien buy zolpidem El Paso

1mg xanax fear flying buy xanax can xanax affect my period

taking half of a .5 xanax cheap xanax fibromyalgia xanax

my sleeping karma soma 320 kbps soma online soma seeds

diazepam valium vs. ativan purchase valium order diazepam Pearland

tramadol repeat dosing buy cheap tramadol tramadol och graviditet

does valium cause ringing in the ears buy valium online cheap xanax versus valium for anxiety

Twitter ako zdroj informácií

Veru dlho som odolával založiť si účet na službe Twitter. Ale bol som k tomu takpovediac donútený. Okrem účtu, na ktorý je link aj v linkách tu na blogu a na stránku www.skiinfo.sk, mám aj tretí súkromný účet. Ten využívam čisto na získavanie informácií o finančných trhoch, ktorými sa dlhodobo zaoberám. A môžem vám povedať, že je to najlepší zdroj informácií, aký môžete pri tradingu mať.

Tweety z rôznych zdrojov preberám cez Tweetdeck a tak vidím takmer okamžite, čo napísali na Wall Street Journale, Bloombergu, alebo CNN Money…, a mnoho ďalších. Naviac je na Twitteri mnohopočetná skupina traderov a teda ľudí s rovnakým záujmom. Je zaujímavé sledovať, ako obchodujú ostatní traderi, ich analýzy a nakoniec aj to, kedy otvorili pozíciu a či ju uzatvorili s profitom, alebo so stratou. Pri tom používajú prepojenia so službami ako StockTwits a MyfxBook.

Twitter používajú aj jednotky na poli analýz finančného trhu akými sú napr. Ashraf Laidi, Jamie Saettele a blog Zerohedge. Vidíte, kedy zavesili na svoj web analýzu, video, alebo keby budú v TV ako napr. CNBC, Bloomberg, Al Arabia… O vysokej informačnej hodnote svedčí aj to, že vidíte ako tradejú profesionáli, aké majú plány na jednotlivé menové páry…

Pravdupovediac inak by som Twitter nepoužíval, pretože väčšina bežných tweetov, sú v podstate len „šplechy“ o ničom s takmer nulovou informačnou hodnotou. Ak sa ale zaoberáte napr. finančnými, akciovými, alebo komoditnými trhmi je Twitter skvelý nástroj na získavanie cenných informácií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *