purchase zolpidem Tulsa buy ambien online without prescription does ambien give you high blood pressure

ketamine tramadol cream cheap tramadol online ultram 50mg tramadol hcl

is levitra harmful buy levitra online levitra in canada

drug class zithromax buy zithromax omnicef and zithromax

valium for epilepsy treatment diazepam 5mg generic and trade name of valium

is 2mg valium addictive buy valium online without prescription valium and sleep disorders

ambien for recreational use ambien medication buy zolpidem online Denton

valium effect on stomach valium online taking valium with morphine

can you get xanax for insomnia generic xanax ile działa xanax sr

covid-19 singapore airport coronavirus drug fda coronavirus india express

Twitter ako zdroj informácií

Veru dlho som odolával založiť si účet na službe Twitter. Ale bol som k tomu takpovediac donútený. Okrem účtu, na ktorý je link aj v linkách tu na blogu a na stránku www.skiinfo.sk, mám aj tretí súkromný účet. Ten využívam čisto na získavanie informácií o finančných trhoch, ktorými sa dlhodobo zaoberám. A môžem vám povedať, že je to najlepší zdroj informácií, aký môžete pri tradingu mať.

Tweety z rôznych zdrojov preberám cez Tweetdeck a tak vidím takmer okamžite, čo napísali na Wall Street Journale, Bloombergu, alebo CNN Money…, a mnoho ďalších. Naviac je na Twitteri mnohopočetná skupina traderov a teda ľudí s rovnakým záujmom. Je zaujímavé sledovať, ako obchodujú ostatní traderi, ich analýzy a nakoniec aj to, kedy otvorili pozíciu a či ju uzatvorili s profitom, alebo so stratou. Pri tom používajú prepojenia so službami ako StockTwits a MyfxBook.

Twitter používajú aj jednotky na poli analýz finančného trhu akými sú napr. Ashraf Laidi, Jamie Saettele a blog Zerohedge. Vidíte, kedy zavesili na svoj web analýzu, video, alebo keby budú v TV ako napr. CNBC, Bloomberg, Al Arabia… O vysokej informačnej hodnote svedčí aj to, že vidíte ako tradejú profesionáli, aké majú plány na jednotlivé menové páry…

Pravdupovediac inak by som Twitter nepoužíval, pretože väčšina bežných tweetov, sú v podstate len „šplechy“ o ničom s takmer nulovou informačnou hodnotou. Ak sa ale zaoberáte napr. finančnými, akciovými, alebo komoditnými trhmi je Twitter skvelý nástroj na získavanie cenných informácií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *