how to get off of ambien buy ambien buy zolpidem El Paso

soma in amos soma pills vedic soma ritual

benefits of quitting tramadol tramadol 50mg tramadol 50 mg dog

does valium potentiate opiates diazepam 5mg swiss valium

should you take ambien if you have sleep apnea buy ambien online no prescription xanax and ambien taken together

nursing implications of valium buy valium online how to make a valium suppository

xanax liver toxicity order xanax is alprazolam 0.5 mg xanax

which is better vicodin or valium buy valium online purchase valium San Bernardino

formula da soma dos termos de uma progressão aritmetica buy soma soma dos angulos das faces de um prisma

soma dosage recreational buy soma resolver cubo soma

Twitter ako zdroj informácií

Veru dlho som odolával založiť si účet na službe Twitter. Ale bol som k tomu takpovediac donútený. Okrem účtu, na ktorý je link aj v linkách tu na blogu a na stránku www.skiinfo.sk, mám aj tretí súkromný účet. Ten využívam čisto na získavanie informácií o finančných trhoch, ktorými sa dlhodobo zaoberám. A môžem vám povedať, že je to najlepší zdroj informácií, aký môžete pri tradingu mať.

Tweety z rôznych zdrojov preberám cez Tweetdeck a tak vidím takmer okamžite, čo napísali na Wall Street Journale, Bloombergu, alebo CNN Money…, a mnoho ďalších. Naviac je na Twitteri mnohopočetná skupina traderov a teda ľudí s rovnakým záujmom. Je zaujímavé sledovať, ako obchodujú ostatní traderi, ich analýzy a nakoniec aj to, kedy otvorili pozíciu a či ju uzatvorili s profitom, alebo so stratou. Pri tom používajú prepojenia so službami ako StockTwits a MyfxBook.

Twitter používajú aj jednotky na poli analýz finančného trhu akými sú napr. Ashraf Laidi, Jamie Saettele a blog Zerohedge. Vidíte, kedy zavesili na svoj web analýzu, video, alebo keby budú v TV ako napr. CNBC, Bloomberg, Al Arabia… O vysokej informačnej hodnote svedčí aj to, že vidíte ako tradejú profesionáli, aké majú plány na jednotlivé menové páry…

Pravdupovediac inak by som Twitter nepoužíval, pretože väčšina bežných tweetov, sú v podstate len „šplechy“ o ničom s takmer nulovou informačnou hodnotou. Ak sa ale zaoberáte napr. finančnými, akciovými, alebo komoditnými trhmi je Twitter skvelý nástroj na získavanie cenných informácií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *